erotic beauties entrancing beauty is having lusty fun sampling guys shaft. stud cums on hot gal. desisex euro juggs ho bukkake. xhamster spanking

O firmie

Firma „Góral-Bud” Zbigniew & Stanisław Lisek s.c. została założona w 1998 roku. Wtedy to pochodzący z z okolic pięknej, górskiej miejscowości Limanowa bracia Lisek postanowili, że ich nadrzędnym celem będzie połączenie w rodzinnej firmie wszechstronnego wykształcenia, odpowiednich kwalifikacji i własnego zaplecza technicznego z polskimi tradycjami w tej niezwykle szerokiej dziedzinie, jaką jest budownictwo.

Firma Góral-Bud od lat zajmuje się kompleksowym wykonawstwem usług remontowych, budowlanych, adaptacyjnych i wykończeniowych w obiektach mieszkaniowych, biurowych, usługowych, gospodarczych i sklepach. Istotną częścią działalności firmy jest budowa domów jednorodzinnych i wielorodzinnych. Podczas tak wielu lat pracy załoga firmy zdobyła niezbędną dla rozwoju wiedzę, doświadczenie oraz orientację w nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych.

 „Góral-Bud” współpracuje wyłącznie z firmami dostarczającymi atestowane materiały i specjalistyczny sprzęt branżowy. Dzięki temu ma w swoim dorobku tak wiele zakończonych z sukcesem inwestycji.

Firma dysponuje bogatym zapleczem technicznym: posiada wszelkie urządzenia do prac zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz obiektów, niezbędne do precyzyjnego wykonania powierzonych  jej zleceń.

Najważniejsze na koniec: największym atutem firmy „Góral-Bud” są pracownicy – od początku istnienia firmy zdecydowaną ich większość stanowią podhalańscy górale, którzy dzięki swojej solidności, umiejętnościom, wysokiej kulturze osobistej i otwartości na potrzeby Klienta wypracowali sobie bardzo dobrą opinię wśród zleceniodawców.

Cennym aspektem prowadzania inwestycji z Góral-Budem jest również wewnętrzny system kontroli w firmie, dzięki któremu na bieżąco sprawdzana jest jakość wykonania kolejnych etapów realizacji zlecenia.

Wszystko to sprawia, że zlecenia otrzymane przez firmę „Góral-Bud” są zawsze wykonane w terminie i w standardzie oczekiwanym przez Inwestora.